6/06/2012

Tagi - wymiana u Mag :)

Dzisiaj kolorowo i tagowo. Jakiś czas temu Mag349  zorganizowała na forum scrappassion wymianę tagową. Zgodnie z umową każda z uczestniczek miała przygotować 3 tagi, a po losowaniu przeprowadzonym przez Mag - każda trzy tagi otrzymała.

Oto cuda, które trafiły do mnie:


Prześliczny, radosny, energetyczny tag od KoliberArt - musiałam zrobić kilka zdjęć, żeby pokazać śliczne mikrokulki i tło pod motylem - nie mam pojęcia czym stworzone, ale zapewne przy użyciu jakiejś maski.
Mila25 przygotowała wspaniały, romantyczny, uskrzydlony tag z manekinem (nie wiem co takiego jest w manekinach, ale podobają mi się, bardzo). Tag jest przestrzenny, stworzony z różnych materiałów - koronka, gaza, papier, wstążka - ogółem: cudo. Mag uszczęśliwiła mnie dwoma tagami: jednym w drodze losowania, a drugim w ramach prezentu niespodzianki, za co uprzejmie dziękuję :)  Pierwszy: śliczny tag z dziewczynką w stylu vintage - prosty, romantyczny, z delikatną różą - jest na co patrzeć. Drugi: czarno - biały (uwielbiam to połączenie!), ze wspaniałymi, tuszowymi brzegami i hasłem, które od dzisiaj będzie mi towarzyszyć! :)

Miałam pokazać moje tagi, ale post jest wystarczająco długi... Do piątku :)1 komentarz:

  1. Rzeczywiście są bardzo ciekawe i ujmujące ,jednak Twoich jestem bardzo ciekawa,oj bardzo.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję! Każde Wasze słowo bardzo mnie cieszy i jest ogromną motywacją do dalszego pisania.

Copyright © 2016 Agafia J , Blogger